Szkolenia SEO dla e-Commerce


Szkolenia i kursy SEO dla zespołu marketingowego

Branża SEO charakteryzuje się dużą zmiennością co powoduje, że bycie na bieżąco staje się trudne zwłaszcza dla członków zespołów marketingowych, którzy w swoich obowiązkach mają zadania związane z tematami dotykającymi wiele aspektów marketingu internetowego. SEO jest częścią tej większej całości. Dlatego warto zadbać o to aby utrzymywać aktualną wiedzę SEO u osób mających do czynienia z obszarami marketingu internetowego czy to po przez współpracę z agencjami SEM (w tym agencjami SEO) czy realizującymi projekty związane z samym SEO wewnątrz firmy.

Szkolenie SEO dla właścicieli sklepów sinternetowych

Szkolenie SEO to dobra okazja do tego aby samemu zrozumieć to na czym polega skuteczne SEO. Będąc właścicielem sklepu internetowego bądź osobą zarządzającą takim sklepem posiadanie ogólnej wiedzy o środowisku, w którym znajduje się Twój biznes jest kluczowe. Realizując plan szkoleniowy uzyskasz wiedzę, która pozwoli Ci podejmować świadome i kluczowe decyzje w obszarze SEO jako części planu marketingowego.

Bartosz Koplin - SEO Manager
Bartosz Koplin – SEO Manager

Szkolenia SEO prowadzę zazwyczaj w formie warsztatów, które umożliwiają prace na konkretnych przykładach tak aby oprócz teorii wdrożyć od razu ogrom praktyki. Jestem otwarty na potrzeby klientów odnośnie koncepcji prowadzenia szkoleń SEO.
Sprawdź referencje ->

Zamów Szkolenie SEO

+48 607 954 826

[email protected]