Pozycjonowanie sklepów internetowych


Bądź widoczny gołym okiem!

Z wyszukiwarki Google każdego dnia w naszym kraju korzystają setki tysięcy ludzi. Wielu z nich szuka produktów, które oferuje Twój e-Commerce. Dzięki dobrze przeprowadzonej optymalizacji i skutecznej realizacji strategii pozycjonowania, uzyskasz przewagę konkurencyjną już na poziomie wyników wyszukiwania. Wykorzystując możliwości konfiguracji swojego sklepu jak i możliwości jakie daje wyszukiwarka Google Twój sklep będzie doskonale widoczny na setki a nawet tysiące słów kluczowych.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie sklepu internetowego to złożony proces, w którym kluczowe elementy takie jak optymalizacja, tworzenie treści czy link building, dobrze wykorzystane spowodują, że Twój sklep internetowy będzie widoczny na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google na setki słów kluczowych. Pozycjonowanie jest ciągłym procesem optymalizacji sklepu i dostosowywania go do wytycznych wyszukiwarki Google a także procesem ciągłego zdobywania odpowiednich linków, kierując je w ściśle określone miejsca Twojego sklepu. Z chęcią wykorzystam swoje doświadczenie zdobyte w skutecznym i wieloletnim pozycjonowaniu największych sklepów internetowych w Polsce w pracy z Twoim projektem.

Bartosz Koplin - SEO Manager
Bartosz Koplin – SEO Manager

Wcześniej jako specjalista SEO i obecnie jako Manager SEO brałem udział w projektach SEO dla takich klientów jak: Vistula, RTV Euro AGD, Santander, Castorama, Wólczanka, BigStar, Credit Agricole, Wkruk, Leroy Merlin, Piotr i Paweł, Auchan, Nestle, Dekoral, Chicco, Hewlett Packard, Tołpa, iSpot czy Wittchen.

Zamów Pozycjonowanie

+48 607 954 826

[email protected]