Konsulting i doradztwo SEO dla e-Commerce


Google zmienia swój algorytm 500 razy rocznie!

Google dba o swoją wyszukiwarkę dlatego każdego roku ponad 500 razy aktualizuje swój algorytm. Wiele z tych aktualizacji jest ściśle związane z działaniami SEO. W swojej pracy zawodowej, skutecznie pomagałem neutralizować negatywne skutki zmian w algorytmie, doradzałem i tworzyłem dedykowane strategie SEO dla sklepów internetowych oraz doradzałem kluczowym e-commercom w kraju jak skutecznie realizować zyski po przez stabilne zwiększanie swojej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO -> Pozycjonowanie + Optymalizacja + Link building).

Redesign czyli zmiany na lepsze

Projekt reorganizacji sklepu internetowego zarówno pod kątem wizualnym jak i technicznym niesie ze sobą wiele pułapek i zagrożeń, które trzeba zawczasu zneutralizować ale także daje duże szanse na to aby zyskać przewagę konkurencyjną już na poziomie wyszukiwarki i podnieść zyski płynące z tego kanału. W swojej pracy nadzorowałem projekty redesignu dla wielu sklepów internetowych. Znam od podszewki zagadnienia z tym związane dlatego z chęcią pomogę Ci przeprowadzić projekt zmiany szaty graficznej jak i silnika sklepu w skuteczny sposób.

Profesjonalne doradztwo SEO poparte doświadczeniem

Jako Manager SEO nadzoruje projekty dla największych sklepów internetowych w Polsce. Wcześniej jako specjalista SEO miałem okazję realizować podobne projekty od strony technicznej. Dzięki temu poznałem mechanizmy i zasady panujące zarówno we współpracy z klientami, agencjami podwykonawczymi jak i zespołami projektowymi. Swoje doświadczenie w pracy dla największych i najlepszych wykorzystam także w pracy dla Twojego sklepu.

Bartosz Koplin - SEO Manager
Bartosz Koplin – SEO Manager

Od 2006 roku jestem stale związany z branżą SEO. Codziennie mam do czynienia z aktualizacjami algorytmu Google, dużymi i małymi sklepami i stronami internetowymi, które mój zespół SEO skutecznie pozycjonuje w wyszukiwarkach internetowych. Znam potrzeby i możliwości. Dlatego z chęcią podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w SEO!

Porozmawiajmy o SEO

+48 607 954 826

[email protected]